Utopike, diskutuam per trenat kur nuk kemi asnje tren

15055738_679596118874363_65350159521700986_n

15055738_679596118874363_65350159521700986_nSot ka ndodhur nje gallate e madhe, sepse diskutuam thuajse nje ore per hekurudhat, per rregulloren dhe per gjobat e ne fund na thane se skemi asnje tren ne qarkullim. U beme te gjithe si komision per kafe! Shkruan Ndocaj ne FB

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Book your appointment